Кукурузне борошно (Вищий Гатунок) 1кг

40,00
Кукурудзяне борошно - є одним з основних інгредієнтів як для розчинних, так і для варених бойлів. Рибалки використовують його для приготування наживки та підгодовування. За своєю поживністю і вона вища від пшеничного та будь-якого іншого борошна. Вона дуже добре засвоюється в шлунку коропа, надає бойлу поживності та багата на вітаміни та білки.
Також з кукурудзяного борошна рибалки дуже часто виготовляють мамалигу. Мамалига часто використовується для лову білої риби. Правильно приготовлена мамалига довше тримається на гачку і може використовуватися як при звичайному, так і при лові фідера.
На підгодовування з кукурудзяного борошна клює найрізноманітніша риба. Підходить для лову коропа, ляща, сазана, язя, краснопірки, голавля, окуня, карася та інших видів риб.
Кукурудзяне борошно містить вітаміни B, A, E, H, PP та мінерали, такі як калій, мідь, марганець, залізо, кремній, фосфор, натрій, що зустрічаються в природі цукру та харчові волокна. Продукт не містить глютена.
Оскільки в кукурудзяній муці немає глютена - вона не прилипатиме до ваших рук.
Кукурудзяне борошно має три важливі властивості:
- утворення каламутної хмари при попаданні у воду;
- завдяки великій вазі швидко опускається на дно;
- з іншими інгредієнтами підгодовування слабо склеюється.
Всі три характеристики виконують різні функції, але важливі при приготуванні сумішей підгодівлі.
Чим же гарне кукурудзяне борошно для риболовлі?
Підгодовування з кукурудзяним борошном утворює на дні сильну каламутну білу хмару, яка утворюється при опусканні приманки на дно. Риби почуваються в цій хмарі в безпеці, оскільки вона маскує хижаків.
А також завдяки тому, що кукурудзяне борошно не сильно склеюється - її додають в підгодовування якщо треба щоб підгодовування було рихлішим і при попаданні у воду розчинялося. Кукурудзяне борошно хороше для розриву зв'язку між насадкою та підгодовуванням. Вона добре працює у стоячій воді.
У глибоких водах або на ділянках з сильною течією такі приманки не досягають дна і розчиняються у воді раніше, ніж годівниця досягне дна.
Тому, якщо ви ловите рибу в дуже глибокій воді або при сильній течії, може бути корисно збільшити кількість кукурудзяного борошна в рецепті суміші підгодовування. Це створить каламутну хмару і каламутний шлейф і є шанс, що приманка досягне дна.