Годівниця Flat-Boyle BIG 50г

31,00

Годівниця Flat-Boyle BIG 50г - за рахунок своєї форми дозволяє використовувати великі бойли та комбіновані насадки до 30мм. Розмір годівниці 35х55мм вміщує більшу кількість підгодовування. Підходить для використання як із класичними Flat-Method сумішами, так і з пелетсом. Підгодовування добре тримається в годівниці навіть на силових, далеких закидах. Пластикова частина міцна та надійна, виготовлена ​​з первинної сировини, а вантаж надійно закріплений у тілі годівниці.

Особливість Flat годівниць у нижньому розташуванні вантажу, при падінні на дно флет-годівниця завжди лягає насадкою з кормом вгору, залишаючись у вільному доступі для риби. Годівниці вагою 80, 90 і 100 г мають зміщений центр ваги, такою флет-годівницею легко робити дальні і точні закидання, навіть не беручи до уваги бічний вітер.

Використовуючи спеціальну прес-форму XXL для великих годівниць Flat-Method BIG, можна досягти однорідного та правильного заповнення годівниць. Класична овальна форма добре пробиває вітер і підходить для більшості умов лову. У вітряну погоду та при значній дистанції лову, рекомендуємо, замість пильовика використовувати: Трубку стабілізатор для Flat годівниць, вона також присутня в нашому асортименті.