Годівниця Romanian Flat-Pellet 70г (3шт)

87,00

Годівниця Romanian Flat-Pellet 70г (3шт) - інноваційна годівниця, що дозволяє легко і швидко наповнювати її кормом, стиснувши одним пальцем без використання прес-форми. Компактний, але місткий розмір підійде більшості умов лову. Завдяки шипам по дну годівниці та високим похилим бортикам, корм надійно утримують усередині на закиданні та під час удару об воду. Годівниця Flat-Pellet універсальна у використанні та підходить для всіх видів методних підгодовування, але найкращі результати та зручність використання досягається разом з пелетсом 2-3мм. Вільне компонування внутрішнього простору забезпечує ідеальну презентацію насадки до 20 мм у діаметрі.

Монтажи з годівницею Flat-Pellet чудово підходять для лову риб з донним типом годівлі: короп, карась, лин, лящ і.т.д. Широкий вибір ваг від 20г до 100г дозволить підібрати необхідний для будь-яких умов лову.


У моделі Romanian додатково використовується трубка, що стабілізує. Годівниця з такою трубкою відрізняється покращеною дальністю та точністю закидання.